המפגש הזוגי

זוגיות היא קשר בין שני אנשים שמתחיל באהבה וחברות, ועובר לאינטימיות, דאגה הדדית, תקשורת ועשיה למען מטרות משותפות, פרי קשר וחיבור בין שניים, ועם הזמן והשנים היא צומחת ומסתעפת. זוגות רבים חווים במהלך שנות הזוגיות התפתחות משותפת, יחד עם זאת רבים מאיתנו חווים קשיים בזוגיות: בתקשורת, במיניות, ביכולת להרגיש אוהב ונאהב וביכולת להרגיש אינטימיות זה עם זו. הקשר, זה שהרחיב את הלב והחסיר פעימה, זה שהיה הדוק ומצמיח, עם הרבה רגעי ביחד ושימש כמקום מפלט מכל העולם – השתנה. השאלה איך ממשיכים מכאן, וצומחים יחדיו למקום טוב יותר ?

טיפול זוגי בראייה הוליסטית, נועד לעזור לבני הזוג לפתור קונפליקטים בנושאים שונים, ליצור ערוץ תקשורת בריא בין בני הזוג, לשנות דפוסי התנהגות בלתי אדפטיביים ולעודד צמיחה ושינוי דרך קבלת כלים חדשים של תקשורת,ראיית הצרכים והרצונות זה של זה ושינוי ההרגלים והתבניות המונעות מאינטימיות,כנות ואהבה לצמוח.

טיפול זה, אינו נועד רק לזוגות אשר נמצאים במשבר, והוא יכול להועיל לשיפור חיי הזוגיות באופן כללי. בעזרת הטיפול לומדים בני הזוג להסתכל על המצב מנקודת מבט שונות, ובכך להבין יותר טוב יותר איש את רעהו.